Formy do tworzyw sztucznych

Jako firma ZUT specjalizujemy się w wykonawstwie narzędzi i form do tworzyw sztucznych. Naszą specjalnością są formy: wtryskowe, prasowalnicze i formy do rozdmuchu. W ich tworzeniu mamy ponad 50-letnie doświadczenie, a formy wykonujemy nie tylko dla Klientów z Polski, ale również Unii Europejskiej czy Rosji.

Tworząc poszczególne formy do tworzyw sztucznych, kierujemy się przede wszystkim indywidualnymi preferencjami i założeniami naszych Klientów, łącząc je z najnowszymi trendami, które obowiązują we współczesnym designie. Ze swojej strony gwarantujemy Państwu produkty najwyższej jakości wykonane według powierzonej nam dokumentacji i konstrukcji wykonanych przez naszych konstruktorów.

Produkcja form do tworzyw sztucznych w naszej firmie jest w pełni powtarzalna, dzięki czemu w krótkim czasie realizacji i przy konkurencyjnych dla Klienta cenach jesteśmy w stanie wykonać wiele kopii danego produktu, które będą mieć identyczne właściwości i taką samą specyfikację techniczną.

Do tworzenia form nasza firma wykorzystuje najnowocześniejsze maszyny znajdujące się w naszym parku maszynowym. Pozwalają nam one wykonywać formy do tworzyw sztucznych o wymiarach 1600x900x1000 mm i ciężarze około 4 ton. Dlatego wszystkim Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować zoptymalizowane produkty, które cechują się najwyższą jakością zgodną z certyfikatem systemu jakości, który posiadamy. Zapewnia on wymagania normy PN-ISO 9001:2009.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia lub osobistej wizyty dla sprawdzenia naszych możliwości technicznych.