Formy wtryskowe

Jako firma ZUT swoją działalność skupiamy wokół obszarów projektowania i produkcji form wtryskowych, w czym mamy ponad 50-letnie doświadczenie realizując projekty na rzecz Klientów z Polski i Unii Europejskiej. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców z różnych obszarów działalności, w tym branży budowlanej, motoryzacyjnej, ogrodniczej czy RTV i AGD.

Formy wtryskowe w naszej firmie tworzymy z wykorzystaniem do tego najnowocześniejszego parku maszynowego, w którym znajdują się maszyny najlepszych producentów specjalizujących się w tworzeniu takich urządzeń. Produkty tworzymy też w oparciu o innowacyjne technologie wytwarzania, wykorzystując do tego najwyższej jakości surowce oraz wykwalifikowaną kadrę, która korzysta z programów wspomagających projektowanie (SolidWorks, SolidCam, NXCAM oraz SprutCAM). Dzięki temu nasze wyroby spełniają nie tylko wszystkie wymogi techniczne, dzięki czemu są trwałe i funkcjonalne, ale również cechują się precyzją wykonania i estetyką.

Tworząc formy wtryskowe, optymalizujemy je na tyle, aby Klientowi zaoferować produkt spełniający wszystkie jego wymagania. Każdy wyrób zgodny jest z dostarczonym nam projektem, jak i możliwościami maszyn czy obowiązującymi trendami. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz wysoce technologicznie maszynom możemy niemal natychmiast zareagować na zmieniające się potrzeby rynku, nie wydłużając przy tym czasu realizacji zlecenia.

Na każdym kroku dążymy do tego, aby spełnić wymogi naszych Klientów tak na drodze samego kontaktu, jak i jakości naszych produktów. W związku z tym ciągle udoskonalamy nasz system zarządzania jakością, który jest zgodny z normą ISO 9001:2009.