Obróbka CNC

Od ponad 50 lat jako firma ZUT wszelkimi siłami dążymy do tego, aby swoim Klientom polskim i zagranicznym dostarczać zoptymalizowane wyroby z tworzyw sztucznych, dzięki czemu znamy realia oraz wymagania europejskiego rynku. Jedną z metod ich wytwarzania jest obróbka CNC, która odnosi się do wyrobów metalowych. W zakres obróbki CNC wchodzi m.in. toczenie, frezowanie, wiercenie, piłowanie, gwintowanie, spawanie czy klejenie.

Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i duże doświadczenie. Swoje wyroby tworzymy z przeznaczeniem dla różnych branż, a w tym przemysłu samochodowego, maszynowego czy medycznego. Dzięki dużej ilości maszyn jesteśmy elastyczni i oferujemy szerokie spektrum możliwości produkcyjnych, biorąc pod uwagę dostarczone projekty, jak również możliwości surowców i maszyn, na trendach designerskich dziś obowiązujących kończąc. W procesie produkcji poza wysoce technologicznie maszynami wykorzystujemy również najnowsze oprogramowanie, korzystając z programów SolidCam, NXCAM oraz SprutCAM. Niezawodny sprzęt w połączeniu z najlepszymi surowcami, dużym doświadczeniem oraz kompetentną obsługą pozwalają nam tworzyć produkty najwyższej jakości.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy kompleksowo. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa pojedyncza produkcja, czy może cała seria różnych grup wyrobów jesteśmy elastyczni i otwarci. Nie unikamy rozmów z naszymi Klientami, doskonale zdając sobie sprawę, że tylko w ten sposób można osiągnąć consensus i pełne porozumienie. Na każdym kroku staramy się poprawiać system zarządzania jakością, który jest zgodny z normą ISO 9001:2009.