Produkcja form wtryskowych

Główną działalnością naszej firmy jest produkcja form wtryskowych, czym zajmujemy się nieprzerwanie od ponad 50 lat, współpracując w tym czasie z Klientami z Polski, Rosji oraz Unii Europejskiej. Tak duże doświadczenie pozwoliło nam zoptymalizować nasz proces produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy dziś w stanie sprostać wymaganiom każdego z Klientów bez względu na termin realizacji czy wielkość i specyfikację zamówienia.

Poza doświadczeniem potrzeby i wymagania naszych Klientów pozwalają nam zaspokoić najnowocześniejsze maszyny, które gwarantują tworzenie form najwyższej jakości spełniających niezbędne normy. Dzięki temu produkcja form wtryskowych w naszej firmie odnosi się dziś do różnych obszarów działalności. Tworzymy je dla firm z sektora motoryzacji, sektora medycznego, budowlanego czy sprzętu gospodarstwa domowego.

Sam proces produkcji odbywa się natomiast na zasadzie dostarczonego nam projektu, który jest dogłębnie analizowany przez naszych inżynierów. Biorąc pod uwagę możliwości techniczne oraz jakość danego surowca przystępujemy do produkcji, bazując na nowoczesnym i gwarantującym powtarzalność programie komputerowym SolidWorks, SolidCam, NXCAM lub SprutCAM. Dzięki temu naszym Klientom możemy zaoferować produkty trwałe, funkcjonalne, a jednocześnie estetyczne i precyzyjnie wykonane. Gwarantujemy, że przy większych zamówieniach każdy kolejny produkt będzie identyczny i zgodny ze specyfikacją techniczną wszystkich innych wyrobów z serii.

Wszelkimi siłami staramy się nawiązywać do certyfikatu jakości, który jest zgodny z normą ISO 9001:2009.