Projektowanie form wtryskowych

Jako firma ZUT od ponad 50 lat zajmujemy się tworzeniem wyrobów z tworzyw sztucznych, poczynając od projektowania, na ich produkcji kończąc. Wśród swoich partnerów biznesowych mamy Klientów z Polski, Rosji i Unii Europejskiej, dzięki czemu doskonale znamy realia, ale również i wymagania zagranicznego rynku. Duży staż na rynku w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalają nam na projektowanie form wtryskowych o wymiarach 1600x900x1000 mm i ciężarze około 4 ton, które sprostają wymaganiom wszystkich Klientów bez wyjątku.

Projektowanie form wtryskowych jest procesem indywidualnym i zoptymalizowanym pod każdego Klienta. Wszystko po to, aby stworzyć formę do tworzyw sztucznych zgodną z jego założeniami oraz indywidualnymi preferencjami. Przy tworzeniu projektu nasi doświadczeni inżynierowie, którzy tworzyli projekty dla różnych sektorów gospodarki, zawsze biorą pod uwagę możliwości maszyn, stan surowców, jak i trendy, które obowiązują we współczesnym designie.

Pierwszym etapem projektowania form wtryskowych jest opracowanie rysunku 2D i 3D. Następnie tworzymy konstrukcję narzędzia oraz poddajemy je próbie. Wszystko w trosce o naszych Klientów i ich produkty. Zobowiązujemy się do tego, że niezależnie od wielkości zamówienia formy wtryskowe będą spełniać Państwa wymagania, doskonale uzupełniając niszę w danej branży.

Do świadczenia usług na najwyższym poziomie tak na drodze komunikacji, jak i samego etapu realizacji zamówienia zobowiązuje nas certyfikat zarządzania jakością, który jest zgodny z normą ISO 9001:2009.